Семинар-тренинг

Информация

Семинар-тренингНавоий шахар 13-умумий урта таълим мактаби сардорлар кенгаши ва вилоят сардорлар кенаши, Навоий вилоят "Камалак" болалар ташкилоти раиси С.Л.Увайтов томонидан узига хос семинар-тренинг ташкил этилди. Ушбу узига хос учрашув доирасида "Мастер класс"лар, лойихалар, мотивацион уйинлар ва бир неча бошқа мухим вазифалар мухокама қилинди, режалар белгилаб олинди...

Ватанпарварлик

---

ВатанпарварликУқувчи ёшларни ватанпарварлик рухида тарбиялаш, Ватанга булган улкан ғурур ва мухаббат хиссини янада ошириш мақсадида 13-умумий урта таълим мактабида "Ғалаба" МФЙ раиси Шомуродов У.И. хамда махалланинг фаол аъзоларидан булган, мехнат фахрийси Хамид ота Пулотов иштирокида давра сухбати булиб утди.

Информация

2 Навоий шаҳар халқ таълими бўлими тасарруфидаги таълим муассасалари ўқувчилари билан "Хоким ва ёшлар" учрашуви ўтказилди.2019 йил 18 январь санасида Навоий шаҳар хокими М. М. Базаров билан Навоий шаҳар халқ таълими бўлими тасарруфидаги таълим муассасалари ўқувчилари билан "Хоким ва ёшлар" учрашуви ўтказилди. Учрашувда иқтидорли ўқувчилар қимматбаҳо совғалар билан тақдирландилар.

Информация

Игра "Остров сокровищ" в рамках предметного месяца истории и права среди учащихся 5_-6-7 классов. Игра "Остров сокровищ" в рамках предметного месяца истории и права среди учащихся 5_-6-7 классов. 1 место занял 7 а класс команда "Короли", 2 место 5 "а" класс Леди Бак и Супер Кот, 3 место 6 "б" "Буратино" и 6 "а" класс "Боги Зараостризма".

Информация

Фрагменты внеклассного мероприятия, посвященное Дню защитника Родины в 5 "А" классе.Фрагменты внеклассного мероприятия, посвященное Дню защитника Родины в 5 "А" классе. На мероприятии звучали слова восхищения и благодарности всем зашитникам. А также проведены конкурсы на ловкость, силу, смекалку, быстроту, честность и были продемонстрированы творческие способности всех мальчиков класса.

Курсы- тренинги усовершенствования знаний и навыков ИКТ

Информация

Курсы- тренинги усовершенствования знаний и навыков ИКТВ целях усовершенствования знаний и навыков ИКТ среди всех учителей школы на зимних каникулах учителями информатики Шариповой Д.Д. и Шарифжановой Н.М. были проведены курсы- тренинги. На курсах учителя изучали офисные программы, программы для работы в Интернете, работу с электронным журналом и др. По итогам курсов все учителя сдавали тесты за компьютером.

В будущее В прошлое