"Келажакда Ватаним хизматидаман"

Информация

"Келажакда Ватаним хизматидаман"2019 йил 15 октябрь санасида ижтимоий-маънавий муҳитни янада соғломлаштириш юзасидан ишлар самарадорлигини ошириш максадида БТ етакчиси К.Турабов ва тасвирий санъат уқитувчиси Г.Уринова билан хамкорликда 13-мактабда "Келажакда Ватаним хизматидаман" мавзусида расмлар танлови булиб утди хамда ғолиблар муносиб тақдирланди.

"Что? Где? Когда?"

Информация

"Что? Где? Когда?"Сегодня в 1-ой школе состоялся осенний этап игры "Что? Где? Когда?",  с участием команд школ #1, 4, 13 и 18. Наша команда под названием "ЛОГИКА", принявшая активное участие в данном конкурсе, заняла 2-место...

Участвуют в международной Олимпиаде по математике ДОКА

Информация

Участвуют в международной Олимпиаде по математике ДОКАСегодня учащиеся школы общеобразовательной средней школы -13 г.Навои участвуют в международной Олимпиаде по математике ДОКА, которая проходит в филиале МГУ им.Ломоносова в г.Ташкенте.Организаторы Олимпиады Малайзия и Сингапур.
Удачи ребята! Всегда надо испытывать свои знания.Это хорошее стремление.

Информация

“Атроф-муҳитга сезиларли таъсир кўрсатувчи жиноятларнинг олдини олишнинг самарали усулларини шакллантириш” Ҳалқ таълими вазирининг 2019 йил 23 февралдаги “Умумтаълим мактаб ўқувчилари учун бирлашган Миллатлар Ташкилоти Бош Ассамблеясининг симулятсион “Ёшлар ўртасида жиноятчиликнинг олдини олиш” мавзусида “Ёш делегат” конференциясини ташкил этиш ва ўтказиш тўғрисида”ги 67-сон буйруғининг 4-бандида белгиланган вазифалар ижроси, вилоят ҳалқ таълими бошқармасининг 2019 йил 16 сентябрдаги 173-сонли буйруғи асосида жорий йилнинг 3-октябр санасида конференциянинг шаҳар босқичи Навоий шаҳрининг 13-умумтаълим мактабида ўтказилди. Конференция давомида 1-19 мактабларнинг 9-11 синф ўқувчилари Афғонистон, Канада, Германия, Хиндистон, Бразилия, Италия, Қозоғистон, Тожикистон, Анлия, Бангладеш, Аргентина, Туркия, Белгия, Хитой, Япония ҳаммда Ўзбекистон каби давлатларнинг делегат аъзолари сифатида иштирок этиб “Атроф-муҳитга сезиларли таъсир кўрсатувчи жиноятларнинг олдини олишнинг самарали усулларини шакллантириш” мавзусида унинг омиллари ва ечимлари ҳақида инглиз тилида қизиқарли баҳс мунозара олиб бордилар. Конференция сўнгида ёш делегатлар, уни ташкил филишда фаол иштирок этган фаъол инглиз тили ўқитувчилари Г. Хасанова, М. Умедова, Ж. Душановалар ва бошқалар Халқ таълими бўлими мудири Р. Хаитова томонидан тақдим этилган сертификатлар билан тақдирландилар. Конференциянинг мактаб босқичи 17 – октябр санасида ўтказилиши кўзда тутилган.

Орден "Мехнат шухрати"

Информация

Орден "Мехнат шухрати"Поздравляем Вас Ажаргул Ибрагимова, с получением заслуженной награды, которая является прямым подтверждением Ваших высоких личностных качеств. Желаем Вам дальнейшего успешного жизненного пути, исполнения задуманного, скорейшей реализации масштабных целей.

Встреча и поздравления любимого директора Ажаргул Ибрагимовны с днём Учителя и получением ордена "Мехнат шухрати" Заведующей Хайтовой Р.З., а также учителями школы.

С днём учителя!

Информация

С днём учителя!Коллеги в наш профессиональный праздник желаю в работе душевной стойкости и вдохновения, а в личной жизни благополучия и любви. Пусть у нас всегда получается отдавать ученикам знания зажигая в их сердцах доброту и стремление к лучшему, чтобы наши старания оправдывались, а труд ценился по достоинству.
С.П. администрация школы √13

"Keksa avlod bosib o'tgan yo'l"

Информация

"Keksa avlod bosib o'tgan yo'l"Navoiy shahar 13-umumiy o'rta ta'lim maktabida o'quvchi-yoshlarga "Keksa avlod bosib o'tgan yo'l" mavzusida ma'naviyat soati bo'lib o'tdi. Tadbirda Navoiy shahar "Nuroniy" jamg'armasi raisi R.A.Ulug'berdiyev va ushbu jamg'armaning faol a'zosi R.F.Navro'zovlar o'zlarining ma'ruzalari bilan ishtirok etishdi.

В будущее В прошлое