Годом развития науки, просвещения и цифровой экономики (Илм-маърифат ва рақамли иқтисодиётни ривожлантириш йили)

Пять важных инициатив по организации социальной, духовно-просветительской работы по новой системе.

Книжный марафон

Книжный марафонNavoiy shahar 13-umumiy o'rta ta'lim maktabida kitob marafoni bo'lib o'tdi. Ushbu kitob marafonida o'qituvchilar, o'quvchilar va ota-onalar faol qatnashishdi.

" Её Величество Женщина"

" Её Величество Женщина"Поздравительная концертная программа " Её Величество Женщина" для всех учителей, мам, сестёр и бабушек от учащихся 6"Б" класса.

Масленица-2020

Масленица-2020Сегодня команда учащихся во главе с учителями нашей школы выиграли номинацию "Самые Лучшие" в проведении Масленицы, как одной из ярких, массовых, весёлых праздников, посвященных проводу Зимы, проведенным Русским Культурным Центром,
Не участвовать, тоже не могли, будучи школой, с русским языком обучения.
Молодцы учителя и ученики!!!

"Prezidenti Farmon va Qarorlari amalda" shiori ostida festival

"Prezidenti Farmon va Qarorlari amalda" shiori ostida festival Navoiy shahar xalq ta'limi bo'limiga qarashli 13-umumiy o'rta talim maktabida O'zbekiston Respublikasi "Prezidenti Farmon va Qarorlari amalda" shiori ostida festival bo'lib o'tdi.Festivalni Navoiy viloyat xalq ta'limi boshqarmasi boshlig'i N.R.Ulug'berdiyev kirish so'zi bilan ochib berdi. Viloyat hokimi o'rinbosari F.B.Soliyev festival haqida o'z fikrlarini bildirdi. Festivalning asosiy maqsadi o'quvchi-yoshlarning tarbiyasidagi bo'shliqlarni to'ldirish ko'zda tutilgan. Tadbirda muhtaram Prezidentimiz tomonidan ilgari surilgan 5 ta muhim tashabbus doirasida ham amalga oshirilgan va amalga oshirilishi zarur bo'lgan vazifalar o'z ifodasini topgan desak mubolag'a bo'lmaydi. Festivalda o'quvchi-yoshlar ma'naviyatini yukdaltirishda doimiy hamkorlik qilib kelayotgan Navoiy shahar "G'alaba"MFY raisi O'.Shomurodov, Navoiy shahar IIO FMB 4-sonli IIB boshlig'i A.Sodiqov, shahrimizda faoliyat olib borayotgan barcha BO'SM lar rahbarlari, sport ustalari ishtirok etishdi. Bundan tashqari barcha tuman xalq ta'limi bo'limi mudirlari, psixologlari, Navoiy shahar umumiy o'rta ta'limi maktablarinig ma'naviyat va ma'rifat ishlari boyicha direktor o'rinbosarlari tashrif buyurishdi.

Navoiy shahar 13-umumiy o'rta ta'lim maktabida Xashar WEEK-2020-Z AVLOD loyixasi

Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 99 Вперед